קרן אלפסי -   רקדנית בטן      אמנית מבצעת ומדריכת ריקודי בטן

 
 
אחרי ההופעה שלי - לא יפסיקו לדבר על האירוע שלכם
עברית  |  English site  |  


קרן אלפסי -054-4441469  רקדנית בטן אומנית מבצעת ומדריכת ריקודי בטןשלום לכן, אני קרן, אני רקדנית בטן שעושה הפעלות לימי הולדת של ילדות. מסיבת ריקודי בטן לילדות, זו אפשרות נהדרת, מסיבה של בנות, עם הפתעות וריקודים משולבים עם משחקים והפעלה של כל הילדות. יש כמה אפשרוית לבחירה ליום הולדת ריקודי בטן לילדות, אתן מוזמנות לקרוא או להתקשר אלי ואשמח לייעץ.

אמהות - בנוסף להיותי רקדנית בטן, אני גם אמא לשני מתבגרים, ובעלת השכלה של תרפיסטית בתנועה. זאת בנוסף לניסיון של שנים בעבודה עם ילדים. מסיבות יום ההולדת בריקודי בטן שאני עורכת איכותיות, מגוונות ומאוד משתלבות ומותאמות לילדות.

רעיון ליום הולדת, מקורי, ייחודי ואיכותי.

רעיון ליום הולדת 1:

מסיבת יום הולדת ריקודי בטן לילדותההפעלה מתאימה לילדות מכיתה א' ומעלה ומותאמת בהתאם לגיל ולאורחות. אורך ה- הפעלה ליום הולדת לילדות בריקודי בטן - הכולל - כשעתיים (כולל הכנת הילדות, הפסקה, עוגת יום הולדת וכדומה). אביזרים נלווים: תלבושת מיוחדת לילדת היומולדת, סל תלבושות/מטפחות, מחצלות, מערכת הגברה.

אשמח לתת פרטים נוספים בטלפון ...

 רעיון ליום הולדת 2:

הפעלה ליום הולדת רקדנית בטן - אלף לילה ולילה - מסיבה מהאגדות לילדות
 הפעלה למסיבת יום ההולדת, ייחודית, מארמונה של הנסיכה יסמין. הנסיכה מביאה איתה סל מלא מטפחות, מטבעות, צעיפים, סרטים ועוד בגדי מלכות ומלבישה את מלכת היום הולדת וחברותיה. לאחר שכולנו יפות ומוכנות אנחנו יוצאות למסע קסום בארמונה של הנסיכה. נכיר את חולות המדבר שמסביב, נבקר במעיין הקסום, נשחק ונשתובב נדבר בריקוד ונחזור לנשף ריקודי הבטן בארמון. הפעלה ליום הולדת שמתאימה לכיתות א'-ב'. רעיון מקורי ליום הולדת - מתאים למסיבות מיוחדות - הפעלה יחודית ליום הולדת.

 רעיון ליום הולדת לילדות 3:

מסיבת ריקודי בטן לילדות גדולות יותר - הפעלות ליום הולדת לכיתה ב' ואילך ועד 18 וגם לאמהות על ידי רקדנית בטן מקצועית.
הפעלות ליום הולדת בריקודי בטן - הפעלה חווייתית לילדות מכתה ב' ואילך. ההפעלה נבנית בהתאם לילדות, למידת הריכוז והעיניין שלהן. משולבים בהפעלה משחקי חברה שכמובן קשורים ומשפרים את יכולת לימוד התנועה בריקוד. בהפעלה משולבים משחקים יחד עם קטעי ריקוד בנויים ומובנים, משפטים תנועתיים, הבעה בתנועה, משחק עם המקצבים והמון דמיון...

רעיון ליומולדת מספר 4:

מסיבת ריקודי בטן למתבגרות ומוסיקת עולם
הפעלה המשלבת ריקודי בטן, סדנת הקשה ומוסיקת עולם. להפעלה זו יתלווה נגן של מוסיקת עולם המנגן על כלים אתניים ואקזוטיים מכל העולם. המוסיקאי בעל שם בינ"ל – איליה מאגנס (פרטים וקטעי נגינה באתר שלו ב-www.ilya.dk). איליה מנגן בכלי הקשה שונים כגון: ג'מבה (תוף אפריקאי), דרבוקה, חליל (חליל סיני, וחליל צד), סנטור ועוד כלים אקזוטיים. המוסיקה במסיבה תהיה מוסיקה חיה אקוסטית בלבד. בחלקה הראשון של המסיבה ילווה הנגן את סדנת ריקודי הבטן במוסיקה חיה ולאחר מכן יחולקו כלי הקשה מכל העולם לילדות ותועבר סדנת הקשה קצרה. כמו כן, יינתן הסבר על הכלים השונים ועל הקשר שלהם לריקוד. בחלקה השני של המסיבה ישולבו ריקוד וניגון יחד למסיבה אתנית שמחה.
ההפעלה כוללת: מערכת הגברה, מוסיקה חיה אתנית, סל צעיפים לכל הילדות, תלבושת מיוחדת לילדת היומולדת.
לגילאי: מכיתה א ואילך. התוכנית מותאמת בהתאם לגיל הילדות.
עלות: פרטים בטלפון, קחו בחשבון שמדובר בשני אנשי מקצוע ולכן העלות בהתאם.
 
רעיון ליומולדת מספר 5:
מסיבת טראנס אתנית
לפני עידן הדיסקוטקים, לפני שהומצאה המוסיקה האלקטרונית, רקדו אנשי השבט טראנסים לתוך הלילה סביב המדורה. במסיבה זו נחזור ונרקוד למקורות הטראנס האתני המקורי והאמיתי, לטירוף החושים, לצלילי מוסיקה חיה בהופעה משולבת עם אלקטרוניקה. בחלקה הראשון של המסיבה ייעשה חימום מיוחד והכנה לריקוד הטראנס המסורתי, מלווה בנגינתו של איליה. בחלקה השני של המסיבה נתעורר ונזרום לתוך מסיבת טראנס אתנית זורמת וסוחפת עד אובדן חושים...
המוסיקה במסיבה נוצרת בתהליך ייחודי בו מנוגנים קטעי נגינה בכלים אתניים המוקלטים תוך כדי יצירתם באמצעים אלקטרוניים ומעובדים בזמן אמת, לשכבות היוצרות מוסיקה עשירה ומגוונת.
ההפעלה כוללת: מערכת הגברה, מוסיקה חיה אתנית ואלקטרונית, סל צעיפי אגן, תלבושת מיוחדת לילדת היומולדת.
לגילאי: 13 ואילך. מתאים גם לקבוצות מעורבות (בנים ובנות). מתאים גם למבוגרים.
עלות: פרטים בטלפון, אנא קחו בחשבון שמדובר בשני אנשי מקצוע ובהכנות אלקטרוניות למופע ועל כן המחיר בהתאם.

כל ההפעלות בריקודי בטן לילדות מונחות על ידי רקדנית בטן מקצועית ומיומנת.

כולל יום הולדת לבנות בריקודי בטן 

הערה: הפעלות ליום הולדת מבוגרים - ראו בקישור שכאן.

מילות מפתח לחיפוש: הפעלות ליום הולדת,מסיבות יומולדת, מפעילה ליום הולדת, יום הולדת מהאגדות, יום הולדת מארמונה של הנסיכה יסמין, הנסיכה יסמין, מסיבת יום הולדת, מסיבות יום הולדת, מסיבת יום הולדת לנשים, יום הולדת למבוגרים

 

 

 


Go Back  Print  Send Page
לייבסיטי - בניית אתרים